Doctor shows orthopedic insoles

Ortopodologia

Jest to dziedzina zajmująca się zapobieganiu schorzeniom stóp oraz leczeniu lub łagodzeniu istniejących już schorzeń stóp, w tym głównie płaskostopia, deformacji stóp i zaburzeń poruszania się.

Czytaj również: zabiegi podologiczne Wrocław

Doctor shows orthopedic insoles
Woman receiving podiatry treatment in Day Spa

Podologia

Jest dziedziną zajmującą się diagnozą i leczeniem choroby stóp, skóry na stopach, paznokci, infekcji grzybiczych i wirusowych na stopach oraz dolegliwości skoku stawu skokowo-goleniowego.

Eldercare. Smiling and positive young female physiotherapist stretching her male patient leg in a medical office

Fizjoterapia

Jest to dziedzina zajmująca się przywracaniem pełnej sprawności Pacjentów, nauką poprawnych wzorców ruchowych oraz leczeniem zaburzeń funkcjonalnych układu ruchu człowieka.

Eldercare. Smiling and positive young female physiotherapist stretching her male patient leg in a medical office
Diet. Dieting concept. Healthy Food. Beautiful Young Woman choosing between Fruits and Sweets

Dietetyka

Dietetyka jest dziedziną pomagającą człowiekowi w dobie konsumpcji, stresu, niezdrowej żywności i nieregularnych posiłków zachować zdrowie, sprawność i szczupłą, zdrową sylwetkę.

Przeczytaj opinie na temat naszych usług

Co tu duzo pisać… Trafiłam tam z 20 miesięcznym synem po serii wizyt u różnych ortopedów i żaden z nich nie poświecił nam tyle uwagi tyle czasu co Pani Kinga Gonta. POLECAM

Ewelina Kwiatkowska, Wrocław

Profesjonalnie, z dużą wiedzą i poświęceniem czasu pacjentowi . Polecam 🙂

Martyna Furmanek, Wrocław

Pełen profesjonalizm, duża koncentracja na problemach pacjenta. Polecam wizytę w Ortogenic: rodzicom dzieci z wadami postawy, sportowcom, osobom odczuwającym ból stóp.

Katarzyna Kucharska, Wrocław

Po dzisiejszej wizycie w Ortogenic, chciałbym wszystkim gorąco polecić tę firmę. Pani Kinga jest niespotykanym specjalistą, który poświęca czas swoim pacjentom i wszystko im dokładnie tłumaczy tak, by rozumieli dlaczego oraz w jaki sposób dbać o swoje zdrowie. Pacjent nie tylko zostaje zbadany, ale czuje się bogatszy o wiedzę na temat przyczyny jego stanu i otrzymuje szereg trafnych rekomendacji. Na recepcji przemiła Pani Magda, z klasą mnie przywitała i odpowiednio zadbała o dobre, pierwsze wrażenie. Wcześniej miałem wizyty w innych klinikach podologicznych, ale w Ortogenic zostałem obsłużony na niespotykanie wysokim poziomie. Pani Kinga poświęciła mi ponad godzinę swojego czasu. Każdy, kto dba o swoje zdrowie i oczekuje profesjonalnego podejścia, podpartego specjalistyczną wiedzą, powinien skorzystać z usług tej firmy! W końcu uwierzyłem, że leczenie moich stóp może być przyjemne i skuteczne 🙂 Dziękuję!

Błażej Katarzyński, Wrocław

Badanie bardzo szczegółowe, pełen profesjonalizm, fantastyczne podejście Pani Kingi do dzieciaków, indywidualne traktowanie problemów. Polecam ze 100% odpowiedzialnością.

Gosia Korolkiewicz, Wrocław