doktor pokazuje władkę ortopedyczną

Ortopodologia

Jest to dziedzina zajmująca się zapobieganiu schorzeniom stóp oraz leczeniu lub łagodzeniu istniejących już schorzeń stóp, w tym głównie płaskostopia, deformacji stóp i zaburzeń poruszania się.

Czytaj również: zabiegi podologiczne Wrocław

doktor pokazuje władkę ortopedyczną
podolog wykonuje podstawowy zabieg podologiczny

Podologia

Jest dziedziną zajmującą się diagnozą i leczeniem choroby stóp, skóry na stopach, paznokci, infekcji grzybiczych i wirusowych na stopach oraz dolegliwości skoku stawu skokowo-goleniowego.

rehabilitant w trakcie pracy z klientem

Fizjoterapia

Jest to dziedzina zajmująca się przywracaniem pełnej sprawności Pacjentów, nauką poprawnych wzorców ruchowych oraz leczeniem zaburzeń funkcjonalnych układu ruchu człowieka.

rehabilitant w trakcie pracy z klientem
dieta od dietetyka

Dietetyka

Dietetyka jest dziedziną pomagającą człowiekowi w dobie konsumpcji, stresu, niezdrowej żywności i nieregularnych posiłków zachować zdrowie, sprawność i szczupłą, zdrową sylwetkę.

Przeczytaj opinie na temat naszych usług

Nasz problem zniknął a ja otrzymałem dużo więcej niż oczekiwałem…dlatego też chciałbym podziękować Pani za czas poswiecony,za pomoc i za to, że pomogła Pani mojej rodzinie przetrwać.Myśleliśmy że nasz problem dotyczy tylko naszej córki ale okazało się,że cała nasza rodzina potrzebowała tej terapii.Dziekujemy za rzetelność, tolerancję i cierpliwość.

Piotr i Małgosia

Pani Psycholog to bardzo ciepła, empatyczna osoba. Ma ogromną wiedzę, czuję się przy niej bezpiecznie. Wiele razy mi pomogła, pełne zrozumienie i profesjonalizm. Polecam.

Agnieszka

Byłam na terapii rodzinnej z dzieckiem. Polecam przy kłopotach rodzinnych. Po rozwodzie córka miała w szkole kłopoty, ciężko było. Chodziliśmy całą rodziną do Pani Aleksandrowicz. Warto było czekać przy ustalaniu terminu!

Aneta

Bardzo profesjonalny gabinet Psychoterapia Anga Aleksandrowicz, fachowość, umiejętność stworzenia miłej atmosfery, ogromna wiedza i doświadczenie. Polecam gorąco !

Aneta Poznańska

Pełen profesjonalizm, rzetelne i wszechstronne przygotowanie, mądrość i ciepło… Polecam!

Marta Jsk

Co tu duzo pisać… Trafiłam tam z 20 miesięcznym synem po serii wizyt u różnych ortopedów i żaden z nich nie poświecił nam tyle uwagi tyle czasu co Pani Kinga Gonta. POLECAM

Ewelina Kwiatkowska, Wrocław

Po dzisiejszej wizycie w Ortogenic, chciałbym wszystkim gorąco polecić tę firmę. Pani Kinga jest niespotykanym specjalistą, który poświęca czas swoim pacjentom i wszystko im dokładnie tłumaczy tak, by rozumieli dlaczego oraz w jaki sposób dbać o swoje zdrowie. Pacjent nie tylko zostaje zbadany, ale czuje się bogatszy o wiedzę na temat przyczyny jego stanu i otrzymuje szereg trafnych rekomendacji. Na recepcji przemiła Pani Magda, z klasą mnie przywitała i odpowiednio zadbała o dobre, pierwsze wrażenie. Wcześniej miałem wizyty w innych klinikach podologicznych, ale w Ortogenic zostałem obsłużony na niespotykanie wysokim poziomie. Pani Kinga poświęciła mi ponad godzinę swojego czasu. Każdy, kto dba o swoje zdrowie i oczekuje profesjonalnego podejścia, podpartego specjalistyczną wiedzą, powinien skorzystać z usług tej firmy! W końcu uwierzyłem, że leczenie moich stóp może być przyjemne i skuteczne 🙂 Dziękuję!

Błażej Katarzyński, Wrocław

Badanie bardzo szczegółowe, pełen profesjonalizm, fantastyczne podejście Pani Kingi do dzieciaków, indywidualne traktowanie problemów. Polecam ze 100% odpowiedzialnością.

Gosia Korolkiewicz, Wrocław