podolog ewa prusek

Usługi podologiczne

Zapraszamy do naszego gabientu podologicznego. Na miejscu pomogą Państwu nasi podolodzy. Poniżej prezentujemy nasze usługi podologiczne oraz cennik usług. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami oraz do zapisu na wizytę. Jeżeli szukasz dobrego podologa we Wrocławiu, to dobrze trafiłeś!

Czym zajmuje się podolog?

Podologia jest stosunkowo nową dziedziną medycyny, która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem różnych chorób stóp. W Polsce jest to dziedzina, rozwijająca się coraz prężniej. Zauważyć można, że więcej osób korzysta z usług gabinetów podologicznych.

Stopy pod kontrolą podologa

Do podologa warto wybrać się przynajmniej raz, nawet jeżeli nie odczuwamy żadnych dolegliwości ze strony stóp. Podolog oceni ich stan i sprawdzi, czy faktycznie nasze stopy są zdrowe, a także wykona pedicure podologiczny, zwany także podstawowym zabiegiem podologicznym. Jeżeli zauważone zostaną jakieś nieprawidłowości, to podolog zaleci odpowiednią pielęgnację.  Najczęściej jednak do podologa zgłaszamy się wówczas, gdy pojawia się problem – pękające pięty, wrastające paznokcie, nawracająca grzybica stóp czy problemy z nadpotliwością.

Pozbądź się dolegliwości na stałe

Wiele osób ignoruje dolegliwości ze strony stóp, nie zważając na to, że każdego dnia stopy wykonują ogromną pracę, utrzymując całe nasze ciało. Tymczasem wyleczenie nawet drobnych dolegliwości może podnieść komfort naszego życia. Leczenie u podologa pozwoli na skuteczne pozbycie się dolegliwości, które lubią nawracać, takie jak na przykład grzybica stóp czy problem z wrastającymi paznokciami.

Czytaj również: zabiegi podologiczne Wrocław

Cennik

Usługa

Cena

Konsultacja

Bezpłatna

Pedicure medyczny
(obcięcie i oszlifowanie paznokci, oczyszczenie wałów paznokciowych, usunięcie fizjologicznych zrogowaceń, modzeli i odcisków)

130 zł

Pedicure kosmetyczny

100 zł

Obcięcie i oszlifowanie paznokci

od 50 zł

Usuwanie nadmiernych zrogowaceń
(usunięcie modzeli, odcisków, nagniotków, zastosowanie odpowiedniego preparatu)

od 50 zł

Pękające pięty

od 80 zł

Usunięcie brodawek wirusowych (kurzajek)

od 50 zł

Oczyszczenie paznokcia zmienionego chorobowo

od 60 zł

Rekonstrukcja płytki paznokciowej

od 60 zł

Zastosowanie opatrunków i odciążeń

od 20 zł

Metoda Kostka Arkady duży paluch

od 300 do 500 zł

Metoda Kostka Arkady mały palec

od 150 do 200 zł

Wizyta kontrolna do 10 dni po zabiegu

20 zł

Wizyta kontrolna  + wymiana akrylu

od 30 do 50 zł

Korekta po zabiegu

50 zł

Korekta po zabiegu po dłuższym czasie

100 zł

Klamra tytanowa

160 zł

Kontrola klamry tytanowej

80 zł

Formularz szybkiego zapisu

Umów się do nas na wizytę podologiczną w naszej klinice we Wrocławiu. Jeszcze tego samego dnia oddzwonimy do Ciebie i potwierdzimy termin.

Certyfikaty podologiczne

Umów się na wizytę lub konsultację teraz

Zapraszamy do umówienia się na bezpłatną konsultację pod numerem +48 796 655 468. Nasze centrum znajduje się we Wrocławiu obok szpitala położonego na ul. Borkowskiej.

Możesz też skorzystać z poniższego formularza i zadać pytanie: